Як святили паски в Чинадієві +ФОТО

На велику всенічну в храмі Святителя Миколая Чудотворця у смт.Чинадієво на церковному подвір’ї, як завжди, було велелюдно.

Святкове богослужіння на честь свята Воскресіння Христового, звершене в ніч на неділю, 16 квітня, настоятелем храму протоієреєм Георгієм Синевич, завершилося традиційним освяченням пасок, крашанок, м’яса, ковбас та інших продуктів з великоднього кошика парафіян.

Напередодні Чинадіївські віряни боялися зливи у Пасхальну ніч, яку прогнозували синоптики, проте в час освячення Господь дарував тиху, майже безвітряну і бездощову погоду. Люди палили свічки, відповідали на урочисте великоднє привітання «Христос воскрес! Воістину воскрес!».

А після освячення та благословення втомленими, проте радісними, одухотвореними, омитими свяченою водою пішли додому.

У неділю після Богослужіння вихованці приходського храму заспівали пісні до дня світлого Воскресіння Христового.Після виступу всі діточки,що прийшли до храму отримали від настоятеля писанки та солодкий подарунок.

В кінці було освячено‏ пасочки діточок.

На сам кінець настоятель призвав на всіх Боже благословення.