Історія храму

Неподалік м.Мукачево знаходиться селище Чинадієво. В письмових документах селище Чинадієво згадується 1214 році під назвою СЕНТ-МІКЛОШ (святий Миколай). Ця Угорська назва в офіційних документах до 1944 року.
В кінці XIV ст. в 1387 році Чинадіївська Домінія переходить в власність магната Перені, а в XV ст. в селищі будується замок власника Домінії і церква св. Миколая з підземним переходом від замку до церкви.
Власники змінювалися, а в часи тоталітарного режиму колишнього СРСР церква і замок в напівзруйнованому стані збереглися до наших днів.
В ті часи в церкві відкрили музей старини,який проіснував до 1990 року.
В 1990 році церкву було передано православній релігійній громаді, яка вела реставраційні роботи. В 2010 році виповнилося 20 років відновлення, реставрації та освячення церкви.
За сприяння благодійників та їх пожертвувань, оскільки із-за фінансової скрути церква не в змозі була вести роботи, вона постійно прикрашається.

Хочеться щиро подякувати всім благодійникам!