Освячення Царини

Кожного року у час від Пасхи до Святої Тройці у  церквах проходить освячення царини, тобто колосків молодої пшениці. Святять царину для того, щоб оберегти врожай від буревію, грому, смерчу, сильних вітрів, та від знищення шкідниками плодів городини та усієї поживної рослинності.

Сьогодні у день Зелених свят  настоятель Чинадіївського Свято-Миколаївського храму о.Георгій. освятив Дар Божий – колоски пшениці.

З Божого благословення, яке дав вірникам священик, прихожани храму понесли освячену пшеницю до своїх осель, до рідних, ближніх людей та друзів. Бо колоски пшениці  – це символ достатку, багатого врожаю, благодаті та родинного щастя. Також освячені колоски – «хліб людський», який вірники понесли додому, збереже їхні домівки від усякого лиха, біди, негараздів, лютого й розгніваного грому, блискавки та бурі.

Джерело: Дзямко Жанна