Вчені вперше розкрили поховання Христа, щоб дослідити і відреставрувати, – National Geographic

Храм, де поховано Іісуса Христа, знаходиться в Ієрусалимі.

Вперше за століття вчені відкрили оригінальну поверхню того, що традиційно вважається гробницею Іісуса Христа. Розташована в храмі Гробу Господнього в Старому місті Єрусалима, могила була вкрита мармуровим облицюванням. Про це повідомляє National Geographic.

“Мармурове покриття труни було відсунене, і ми були здивовані кількістю матеріалу під ним. Це буде довге наукове дослідження, але ми в кінці кінців зможемо побачити поверхню, на якій, згідно традиціям, лежало тіло Христа”, – цитують археолога Фредріка Хіберта.

Згідно з християнською традицією, тіло Ісуса Христа поклали на “похоронне ліжко” після його розп’яття римлянами. Християни вірять, що Христос воскрес після смерті, і жінки, які прийшли, щоб помазати його тіло через три дні після поховання, повідомили, що жодних останків не було.

Джерело:112.ua