Відійшов у вічність клірик єпархії – протоієрей Ілля Галич (ФОТО,АУДІО)

dsc_5120

У четвер, 13 жовтня, у Свято-Миколаївському храмі відбувся похорон спочилого в Господі протоієрея Іллі Галича.

На чин похорону отця Іллі на який зібралися сотні парафіяни Свято-Миколаївського храму смт. Чинадієво та понад 120 священнослужителів Мукачівської та Хустської єпархії, звершив  керуючий Мукачівською єпархією архієпископ Феодор.

Після прощання зі священиком, труну з тілом під спів «Cвятий Боже» обнесли навколо храму, і після цього його було віддано землі. Поховали протоієрея Іллю на подвір’ї біля храму святителя Миколая.

Нехай упокоїть Господь душу новопреставленого в небесних оселях і пам’ять його буде з роду в рід!

Нагадаємо протоієрей Ілля Галич спочив у Бозі на 61-му році життя о 04.00 ранку 11 жовтня 2016 року внаслідок обширного інфаркту міокарда.