Недільна школа

У формуванні людської особистості вирішальне значення мають дитячі роки. Душа дитини відкрита до добра і зла, а свідомість, як чистий аркуш паперу, і є важливим, щоб там були вписані слова високої духовності та моралі. Першими вчителями дитини є її батьки. У спілкуванні з дітьми та їх вихованні батьки повинні керуватися  нормами християнської моралі. І тут на допомогу їм приходить Церква.

Протягом багатьох століть Церква в Україні відігравала роль не тільки Дому Божого, міcця молитви, але й виконувала місію осередку християнського життя, формувала духовність особистості, світогляд цілої нації. У справі виховання дітей не можна і сьогодні оминути Церкву. «Пустіть дітей приходити до мене, не забороняйте їм: бо таких Царство Боже» (Мр. 10.14). Ці слова Христа Спасителя потрібно розуміти, як Господню заповідь батькам. Для правдивого пізнання Бога, віри в Нього і спілкування з Ним, для благочестивого християнського життя дітям потрібна додаткова наука.

У недільній школі діти будуть навчатися за такими курсами:

1. ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА

2. ІНОЗЕМНІ МОВИ (АНГЛІЙСЬКА, НІМЕЦЬКА)

3. ДОШКІЛЬНА ПІДГОТОВКА УЧНІВ: уроки розвитку зв’язного мовлення;

__________________________________________________________________

Заняття проводитимуть викладачі з вищою освітою / магістри / з англійської та німецької мови, психолого-педагогічних дисциплін.

Для отримання додаткової інформації та запису в групи звертатися за тел. 0505123299

(193)

Один комментарий к “Недільна школа